Een traineeship biedt een unieke kans om het payrollvak te starten en je doelen te behalen!

Mijn naam is Ceona Best en ik woon in het midden van Nederland. Inmiddels ben ik alweer een jaar in dienst bij SD Worx, voornamelijk werkzaam in Almere.
Het traineeship bij SD Worx bood mij een unieke kans om binnen de organisatie en in het payrollvak te starten. Een superfijne mogelijkheid, wanneer je toe bent aan een nieuwe werkuitdaging.

 

Het volgen van de PDL®-lessen met mijn medetrainees was enorm waardevol. Je leert niet alleen de diverse afdelingen beter kennen waarover de trainees worden onderverdeeld, maar het bereidde ons ook goed voor op de 3 examens van de Associatie. Natuurlijk vereist het ook zelfstudie, maar gelukkig zijn er ook veel praktijksituaties waarin je bezig bent met de theoretische kant van het salarisvak.
Mijn tip voor iedereen die nog bezig is met het behalen van een examen en/of een start wil maken als trainee: zie het als een avontuur en blijf stappen zetten om je doel(en) te behalen!

 

Laatste blogs van kandidaten

  • Kandidaat

    13 mei 2025

    Van Oekraïne naar vertrouwen in vakmanschap: het verhaal van Svitlana

    Svitlana over de opleiding Basiskennis Boekhouden (BKB®)

  • Kandidaat

    29 april 2025

    Van twijfels naar trots: Desiree Bosters verteld haar weg naar succes via een andere route

    Desiree Bosters verteld over haar weg naar succes via een andere route

  • Kandidaat

    22 april 2025

    Een nieuwe start in Nederland, met een diploma op zak

    Olena Pavliuk aan het woord over Basiskennis Boekhouden (BKB®)

Meer informatie over onze dienstverlening of een examen? We helpen je graag!