Van Financieel Assistent tot Ondernemingsplan MKB

Mijn naam is Annemarie Hilbrink-van der Helm en tussen 2010 en 2025 heb ik via de Associatie voor Examinering verschillende diploma’s behaald. Het is inmiddels een aardig lijstje geworden: Financieel Assistent (BKB® en BKC®), Nemas® Basiskennis Management, Ondernemingsplan MKB en nog veel meer. Van P&O tot Loonheffingen – je kunt wel zeggen dat ik aardig wat kennis heb opgebouwd de afgelopen jaren!

 

Waarom al die examens? Voor mij is het belangrijk om te weten dat mijn kennis echt op peil is. Of ik nu werkzaam ben in loondienst of voor mijn eigen bedrijf, een examen is dé manier om mezelf uit te dagen en te bewijzen dat ik mijn vak beheers. Het geeft me de zekerheid dat ik mijn werk goed kan doen.

Wat ik ook heel fijn vind aan de Associatie, is dat ze voorbeeldexamens beschikbaar stellen op hun website. Dat klinkt misschien als een klein detail, maar geloof me, het maakt een wereld van verschil. Het helpt me om goed voorbereid en met vertrouwen aan een examen te beginnen.

Voorlopig ben ik nog niet klaar met leren. P&O en arbeidsrecht hebben mijn speciale interesse, en ik heb al een beetje zitten kijken naar wat ik nog meer kan oppakken. Één ding weet ik zeker: als ik verder ga, zal ik weer kiezen voor een examen via de Associatie.

Leuk om mijn verhaal met jullie te delen! Wie weet, inspireert het anderen om ook die volgende stap te zetten.

Laatste blogs van kandidaten

  • Kandidaat

    17 maart 2025

    Nooit te oud om te leren, Petra’s verhaal

    Daar zat ik dan. Boeken open, laptop aan, een kop thee naast me. Voor het eerst in jaren weer studerend aan de keukentafel. Ik ben Petra Beijnon, 57 jaar, en had nooit gedacht dat ik nog eens examens zou maken. Maar toen mijn werkgever Geldmaat me de kans gaf om mijn kennis uit te breiden met een secretaresseopleiding via NHA, wist ik: dit is mijn moment.

  • Kandidaat

    13 januari 2025

    Van Financieel Assistent tot Ondernemingsplan MKB

    Van Financieel Assistent tot Ondernemingsplan MKB. Annemarie Hilbrink-van der Helm deelt haar indrukwekkende leerreis.

  • Kandidaat

    31 december 2024

    Van HR naar salarisadministratie, mijn avontuur in een nieuw vakgebied

    Linde Mastbroek over haar avontuur in een nieuw vakgebied

Meer informatie over onze dienstverlening of een examen? We helpen je graag!