Van Polen naar Nederland: investeren in jezelf loont!

“Als je gemotiveerd en gedisciplineerd bent, kun je meer dan je denkt.” Die les nam Aneta mee uit haar studie-ervaring in Nederland.

Aneta komt uit Polen, waar zij de opleiding Boekhouding en Financiën afrondde. In Nederland wilde zij haar carrière in de financiële wereld verder ontwikkelen. Daarom besloot zij de opleiding tot Financieel Assistent te volgen en de examens Basiskennis Boekhouden (BKB®) en Basiskennis Calculatie (BKC®) af te leggen.

Dat was soms best druk, met werk, een gezin en een studie naast elkaar.

“De grootste uitdaging was om tijd te vinden voor alles: werk, kinderen én een opleiding in een taal die niet mijn moedertaal is.””

Toch bleef ze haar doel voor ogen houden. Met succes: ze slaagde voor beide examens en behaalde haar diploma Financieel Assistent.

Voor Aneta betekende dit meer dan alleen een diploma. Het gaf haar het vertrouwen dat je vaak meer kunt bereiken dan je vooraf denkt. Daarom zet ze nu de volgende stap richting het Praktijkdiploma Boekhouden (PDB®).

“Elk klein stapje brengt mij dichter bij mijn grotere doel: werken in mijn eigen vakgebied”

Haar boodschap aan anderen is eenvoudig en duidelijk: vertrouw op jezelf en blijf investeren in je ontwikkeling. De eerste stap zetten is vaak het moeilijkst, maar juist die stap opent de deur naar nieuwe kansen en verdere groei.

Laatste blogs van kandidaten

  • Kandidaat

    28 mei 2026

    Van Polen naar Nederland: Investeren in jezelf loont!

    Van Polen naar Nederland: investeren in jezelf loont. Ondanks werk, gezin en studeren in een nieuwe taal behaalde Aneta haar diploma Financieel Assistent. Met doorzettingsvermogen, ambitie en vertrouwen zet zij nu de volgende stap richting haar droomcarrière in de financiële wereld.

  • Kandidaat

    16 april 2026

    Derya bewijst: je kan meer bereiken dan je denkt

    Van een nieuwe start naar een sterke toekomst, dit diploma laat zien wat er mogelijk is.

  • Kandidaat

    23 februari 2026

    Trots op haar 9,3: het BKB®-diploma is het begin van Nataliia’s reis

    Twee jaar geleden verhuisde Nataliia van Oekraïne naar Nederland. Ze startte met het leren van de Nederlandse taal én de Nederlandse boekhouding. Met een prachtig cijfer is ze goed op weg naar het diploma Financieel Assistent.

Meer informatie over onze dienstverlening of een examen? We helpen je graag!