Wat gebeurt er met mijn examen na 6 april? Deze vraag wordt ons momenteel veel gesteld. We begrijpen dat u benieuwd bent of uw examen dat na 6 april gepland staat gewoon door kan gaan. Hier hebben we op dit moment helaas nog geen definitief antwoord op. Wij willen de gezondheid van onze kandidaten en medewerkers voorop stellen. Wij zijn daarom verschillende mogelijkheden aan het onderzoeken om de examens op wellicht aangepaste wijze doorgang te laten vinden na deze datum. Een en ander is uiteraard ook afhankelijk van de maatregelen die het kabinet in de week van 30 maart aankondigt. Wij verwachten uiterlijk woensdag 1 april meer te kunnen laten weten over het laten doorgaan van de examens na 6 april.
-
4 augustus 2026
Landelijke OV-staking op woensdag 9 september
Landelijke OV-staking aangekondigd. Lees hier voor meer informatie.
-
23 juni 2026
Staking OV en weerswaarschuwing
Voor de periode van woensdag 24 juni t/m vrijdag 26 juni 2026 is code oranje afgegeven vanwege de verwachte weersomstandigheden en staking ov. Ondanks de warmte gaan de geplande examens gewoon door. Lees snel verder!
-
22 juni 2026
Het salarisvak leer je pas echt in de praktijk
Salarisadministratie is veelzijdiger dan je denkt. Je werkt met wet- en regelgeving, cao’s en personeelsvraagstukken, zodat geen dag hetzelfde is. Toch weten weinig jongeren hoe interessant en kansrijk dit vak is. Jeroen Verreijt van Salarisadvies Brabant laat zien waarom de combinatie van leren en werken de beste basis is voor een carrière in payroll.