Administratiekosten, termijnen omboeken en annuleren

20 april 2020

Meer informatie nodig?
We helpen je graag!

Door de coronacrisis en de daarop volgende maatregelen werden onze kandidaten en wij opeens geconfronteerd met examenmomenten die niet door konden gaan of verplaatst moesten worden. Wij hebben daarom destijds besloten om het omboeken en annuleren van een examen tot en met één werkdag voor een examen gratis mogelijk te maken.

Ondertussen is er meer duidelijk over de examinering in de aankomende maanden en is de examinering op verschillende locaties weer opgestart. Vanaf donderdag 7 mei zullen daarom weer de gebruikelijke termijnen en eventuele administratiekosten worden gehanteerd voor het omboeken en annuleren van een examen. De termijnen, kosten en het examenreglement vindt u hier.

Laatste nieuws

  • 5 december 2025

    aaff academie: praktijkgericht opleiden van salarisprofessionals

    aaff leidt met hun eigen academie nieuwe salarisprofessionals op in een combinatie van vakmanschap, persoonlijke aandacht en technologie. De Associatie voor Examinering versterkt deze ontwikkeling met praktijkgericht examineren dat direct aansluit op wat de sector nodig heeft.

  • 31 oktober 2025

    Sluiting Lamark locaties Amersfoort en Leiden

    Lamark sluit binnenkort de locaties Amersfoort en Leiden. Kandidaten kunnen uitwijken naar omliggende examencentra met verruimde openingstijden. Lees dit bericht voor alle aanvullende informatie en praktische details.

  • 8 juli 2025

    SEC Professionals: Waar lef, verbinding en groei samenkomen

Meer informatie over onze dienstverlening of een examen? We helpen je graag!