Uitslagmail na examen

25 april 2019

Meer informatie nodig?
We helpen je graag!

Geslaagd of gezakt? En hoe heb ik gescoord? Natuurlijk wil je na het examen graag weten hoe je hebt gepresteerd. Wij helpen hier inzicht in te krijgen door bij de uitslag in uw dashboard van MijnAssociatie te laten zien hoe u per onderwerp gescoord hebt. De toetstermen die hierin worden genoemd zijn terug te vinden op de website bij het examenprogramma van het betreffende examen.

Het is heel waardevol om te weten hoe u de uitslag moet lezen. Een volledige uitleg vindt u hier.

Laatste nieuws

  • 28 april 2026

    Bereikbaarheid tijdens Bevrijdingsdag

    Vanwege Bevrijdingsdag is ons kantoor gesloten op dinsdag 5 mei 2026. Voor de meeste vragen kan je terecht op onze website. Staat jouw vraag er niet tussen? Stuur dan een e-mail naar klantenservice@associatie.nl.

  • 2 maart 2026

    85 Jaar Associatie: Een Verhaal van Volharding, Verbinding en Vernieuwing

    We blikken terug op 85 jaar betrouwbare examinering. Lees alles over onze rijke historie: van de oprichting in oorlogstijd tot de digitalisering van examens bij eX:plain.

  • 5 februari 2026

    Praktijkdiploma Boekhouden (PDB®) nu eenvoudig in te passen binnen het curriculum

    Een vernieuwende toevoeging aan het mbo-curriculum: het keuzedeel Praktijkdiploma Boekhouden (PDB®). Speciaal ontwikkeld voor mbo-scholen die hun financieel administratieve opleidingen willen versterken en verdiepen.

Meer informatie over onze dienstverlening of een examen? We helpen je graag!